درباره ما

عنوان مثال

همکاران ما در "مادِرلي" بر این باورند که تجهيز هر خانواده ايراني به يك محصول مینی واش ، نگراني تحميل هزينه‌های سنگين مصرف آب و برق را از بين مي‌برد و دارا بودن سيستم خدمات پس از فروش تحت نظارت مداوم، پاسخگو، در دسترس و به روز با كادر آموزش ديده و متخصص نقطه قوت " مادرلي " در زمینه تولید مینی واش یا کهنه شور است.

شستشوي جداگانه لباس هاي كودكان به وسیله مینی واش یا همان کهنه شور ، امكان بروز عفونت و حساسيت هاي پوستي را از بين ميبرد. مینی واش با توجه به كم حجم بودن و وزن كم آن، قابليت حمل آسان و كاربرد در مسافرت را دارد. براي شستشوي تعداد كم لباس مي تواند مكمل اقتصادي مناسبي براي لباسشويي هاي بزرگ و اتوماتيك باشد.

عنوان مثال

شركت بازرگاني صدر آراكس با بيش از دو دهه تجربه اجرايي موفق در زمینه عرضه ي تخصصي مینی واش تمام اتوماتيك و مینی واش نيمه اتوماتيك یا همان کهنه شور با مدرن ترين و به روزترین تكنولوژي روز دنيا با نام تجاري " مادرلي " در حال فعالیت در حوزه صنعت مینی واش و کهنه شور می باشد.

آنچه " مادرلي" را متمايز كرده ؛ ارايه چندين طرح در حجم هاي مختلف و رنگ هاي متنوع چشم نواز با به كارگيري جديدترين فن آوري هاي روز دنيا ميباشد. تمركز بر عرضه ي محصول با حداقل مصرف آب و برق و مواد شوينده در كمترين زمان شست و شوي جزو اهداف اصلي " مادرلي" ميباشد. خدمات پس از فروش پاسخگوی مادرلی که با آموزش پرسنل و نظارت مداوم ، موفق به ارائه خدماتی درخور شأن شما مشترک گرامی میباشد.