اخبار و مقالات

کهنه شور مادرلی قیمت

همه چیز درباره کهنه شور مادرلی قیمت، خرید و امکانات آن

کهنه شور مادرلی یکی از بهترین کهنه شورهای موجود در بازار است. که با ظاهری زیبا و قدرت بسیار در شستشو طرفداران و خریداران بسیاری دارد. در این نوشته ما سعی می کنیم به معرفی کهنه شور مادرلی قیمت، شرایط خرید و امکانات آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

آنچه باید درباره کهنه شور مادرلی بدانیم

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به تازگی مادر شده اید، یا فرزند خردسالی دارید، یا پدر و مادر مسنی در خانه دارید و یا خدای نکرده باید در خانه از بیماری پرستاری کنید. مطمئن باشید با خرید کهنه شور مادرلی، فقط یک کهنه شور نمی خرید، بلکه وقت و فرصت بیشتری برای استراحت، رسیدن به کارهای متفرقه و امور زندگی خود می خرید. چرا؟ چون کهنه شور مادرلی در کمتر از پانزده دقیقه می تواند لباس های کودکان و نوزادهای شما را بشوید.

می تواند خیالتان را از بابت شسته شدن سریع و همیشگی لباس های افراد مسن خانه راحت کند. می تواند شما را از ضدعفونی شدن و شستشوی جداگانه لباس های افراد بیمار از سایر افراد سالم خانه مطمئن کند. از همه اینها گذشته، کهنه شور مادرلی می تواند پارچه های نظافت، جوراب ها و لباس های زیر شما و حتی لباس های سفید و یا لباس های ظریف شما را به راحتی و با سرعت عالی بشوید. در حالی که کوچکترین آسیبی به الیاف پارچه و لباس وارد نکند. فوق العاده است نه؟

 

امکانات و مشخصات

مطمئنا وقتی درباره امکانات کهنه شور مادرلی می شنوید در خرید آن تردید نخواهید کرد. این کهنه شور سبک و کم حجم زیبا همه جا، حتی در سفرها هم می تواند با شما همراه شود و وظیفه نظافت و سلامت لباس های عزیزان شما را بر عهده بگیرد. تا شما بتوانید با خیال راحت به بقیه کارهایتان بپردازید.

کهنه شور مادرلی به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در طرح ها، رنگ ها و ظرفیت های مختلف به بازار عرضه شده است و می تواند بین پنج تا پانزده دقیقه لباس های شما را بشوید. در حالی که همزمان به شما امکان می دهد در حین کار میزان آب ورودی و مقدار شوینده را کنترل کنید. و از آن مهم تر بتوانید در صورت لزوم لباس های بیشتری به ماشین در حال کار اضافه کنید.

جنس بدنه کهنه شور مادرلی از کامپوزیت مقاومی است. که باعث می شود این دستگاه در برابر برق گرفتگی، خوردگی و پوسیدگی و زنگ زدن مقاوم باشد. این دستگاه بین 2.5 تا 4 کیلوگرم ظرفیت دارد که باعث می شود. نسبت به ماشین های لباسشویی یک دستگاه کاملا سبک باشد. اکثر مدل ها و طرح های کهنه شور مادرلی دارای سبد خشک کن جداگانه ای هستند. که می توان بعد از تمام شدن شستشو برای آبگیری از آن استفاده کرد. همه مدل ها و طرح های کهنه شور مادرلی دارای ورودی آب هستند که می توان برای آبگیری و آبکشی لباس ها از آنها استفاده کرد.

کهنه شور مادرلی

ماشین های کهنه شور مادرلی با وجود اینکه انرژی کمی مصرف می کنند. قدرت شستشوی بالایی دارند و البته مجهز به سیستم حباب ساز هستند. که باعث بهتر شدن عملکرد آنها در شستشو می شود. همچنین این ماشین ها به رله حرارتی مجهز هستند. که باعث می شود در اثر فشار بیش از حد، موتور دچار اشکال و آسیب دیدگی نشود.

همه کهنه شورهای مادرلی با 18 ماه ضمانت تعمیرات و 10 سال خدمات پس از فروش فروخته می شوند.

نمایندگی فروش 

اگر هنوز هم به اطلاعات بیشتر در مورد کهنه شور مادرلی قیمت و شرایط خرید آن احتیاج دارید تا بتوانید در مورد خرید هرکدام از طرح ها و مدل های آن بر اساس نیازها و شرایط خود تصمیم بگیرید، کافی است با ما به عنوان نمایندگی فروش کهنه شور مادرلی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

آخرین مقالات