اخبار و مقالات

کهنه شور مادرلی

کهنه شور مادرلی

ماشین لباسشویی های قابل حمل کمی متفاوت از لباسشویی های معمولی کامل عمل می کنند. برای شروع شستشوی لباس ها معمولاً باید آنها را با آب گرم (یا سرد) پر کنید. مدل‌های بزرگتر دارای شلنگی هستند که می‌توانید آن را به شیر وصل کنید. مدل های کوچکتر را می توانید در سینک قرار دهید یا از سطل یا شلنگ برای پر کردن آن استفاده کنید. یک برند پر طرفدار در بازار مینی واش ها کهنه شور مادرلی است.

نحوه تخلیه نیز کمی متفاوت است. اکثر این مدل ها پمپ اتوماتیک ندارند. برخی برای تخلیه آب از نیروی جاذبه و شیلنگ استفاده می کنند. بنابراین باید شلنگ را در یک زهکش یا سینک قرار دهید. مدل‌های کوچک‌تر را می‌توان پس از اتمام کار تخلیه کرد. در این مطلب ویژگی هایی که باید حین خرید کهنه شور مادرلی به آن توجه داشت بررسی می شوند. این عوامل در قیمت کهنه شور مادرلی نقش تعیین کننده ای نیز دارند.

مشخصات و ویژگی ها

  • اندازه: اندازه عامل تعیین کننده مدل مینی واش مادرلی شما است. شاید لازم است آنقدر کوچک باشد که به عنوان مثال روی میز قرار گیرد یا نیاز دارید در یک فضای بسیار کوچک در خودرو، قایق، اتاق خواب قرار گیرد. در میان مدل های مختلف برند مادرلی می‌توانید بررسی کنید که آیا به اندازه کافی برای شما کوچک است یا خیر. ما که فکر می‌کنیم همه مدل های مینی واش مادرلی امتحان خود را پس داده اند!
  • ظرفیت: ظرفیت مینی واش شما هرگز با ظرفیت بار یک ماشین لباسشویی استاندارد مطابقت ندارد، اما همچنان می توانید با آن مقداری لباس بشویید. مینی واش های ماردلی ظرفیت های شستشوی مختلفی دارند که لازم است حین خرید آن ها را مقایسه کنید و تصمیم بگیرید.
  • سهولت در استفاده: سهولت استفاده از این مینی واش ها از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی زمان و مکان محدودی دارید نمی خواهید با تنظیم کننده های پیچیده دست و پنجه نرم کنید. بنابراین سهولت در تنظیم یک مینی واش حین انجام کار شستشو، گزینه جذابی است.
  • قابلیت حمل: یکی دیگر از ویژگی های کلیدی در مینی واش ها است. شما به وسیله ای نیاز دارید که بتوانید آن را در تعطیلات با خود ببرید یا هنگام نقل مکان با خود حمل کنید. برخی از مینی واش ها مادرلی دارای دستگیره های داخلی هستند که جابجایی آنها را راحت تر می کند. همچنین باید وزن کلی کالا را نیز بررسی کنید.
  • برنامه ها و ویژگی ها: از این لوازم خانگی خود انتظار همه ویژگی ها و عملکردها را نداشته باشید، اما همچنان به دنبال بهترین طیف از ویژگی های مناسب خود باشید. به عنوان مثال، اگر آن را برای استفاده در تعطیلات می خواهید، ویژگی شستشوی سریع یک امتیاز خوب است.
  • مصرف انرژی: این یک آیتم مهم است که باید هنگام مقایسه مدل های موجود در لیست مدل های مادرلی در نظر بگیرید، لازم است با جزئیات بیشتری به آنها نگاه کنید.

 

بررسی کهنه شور مادرلی

هنگام بررسی بهترین مینی واش های مادرلی، تمام ویژگی های کلیدی را که در بالا ذکر کردیم را در نظر بگیرید. مدل های مختلف کهنه شور مادرلی قیمت های متفاوتی نیز دارند. با وجود طیف گستره مدل ها همچنین خدمات خوب پس از فروش و گارانتی معتبر این مینی واش ها ما مطمئن هستیم گزینه مناسبی پیدا خواهید کرد که متناسب با بودجه و فضای شما باشد.

آخرین مقالات