اخبار و مقالات

کاربرد مینی واش ها برای خانواده

مینی واش یا لباسشویی های بزرگ؟

اکثر ماشین های لباسشویی قابل حمل یا مینی واش ها برای خانه های یک یا دو نفره بهترین هستند. این ماشین لباسشویی به لطف وان داخلی بزرگ از جنس استیل ضد زنگ و موتور قدرتمند خود، می تواند 6 الی 8 کیلوگرم لباس را به طور همزمان تحمل کند. اما برای جمع شدن این حجم از لباس چقدر باد صبر کنیم؟

گاها برخی از لباس های استفاده روزمره دارند و نمیتوانیم برای استفاده مجدد از آنها منتظر جمع شدن لباس های چرک دیگر باشیم. از طرفی نیز هر روز روشن کردن ماشین لباسشوئی های بزرگ مقرون به صرفه نیست.

ماشین های لباسشویی قابل حمل یا مینی واش ها این مشکل را حل میکنند. شما همه چیز را میتوانید در دستگاه های مینی واش مادرلی به راحتی بشوئید و این به لباس های "سبک" محدود نمی شود. با انتخاب برنامه شستشو، مینی واش مادرلی می تواند هر چیزی از جین سنگین گرفته تا پشم سبک را مدیریت کند.

دستگاه مینی واش مادرلی اتوماتیک  به سرعت به شما در مورد هر گونه شرایط غیرعادی هشدار می دهد. پس از به صدا درآوردن زنگ، دستگاه به طور خودکار متوقف می شود و به شما می گوید که چه چیزی باید تعمیر شود. همچنین یک ویژگی قفل کودک برای جلوگیری از باز کردن ماشین در هنگام شستشو یا بازی با آن توسط کودکان وجود دارد.

 

ماشین لباسشویی قابل حمل با راندمان بالا

اگر به مقصدی سفر می کنید یا فقط سعی می کنید دوستدار محیط زیست باشید، ارزش سرمایه گذاری روی یک دستگاه مینی واش مادرلی را دارد. خوشبختانه این  یک ماشین قدرتمند و مقرون به صرفه است.

مینی واش های مادرلی قابل حمل به راحتی یک لباس در یک زمان مناسب شست و شو می دهد. تی شرت، چند جفت ساق یا یک حوله حمام فکر کنید. و در حالی که به نظر می رسد شستن لباس ها بیشتر طول می کشد. دستگاه می تواند اکثر اقلام را در کمتر از 5 دقیقه به طور کامل تمیز کند. (بارهای پرتر یا اقلام سنگین‌تر، مانند یک شلوار جین یا یک گرمکن، ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.)

 

با این همه کار دستی، ممکن است فکر کنید که مینی واش مادرلی دوامی نخواهد آورد. اما از آنجایی که قطعات موتوری مرغوب در آن استفاده شده است که اغلب نیاز به تعمیر ندارد. مینی واش مادرلی برای استفاده مداوم ساخته شده است. ناگفته نماند.

 

در حال حاضر، این مینی واش برای شستن انواع لباس در نظر گرفته نشده است. مینی واش یا کهنه شور مادرلی یکی از دستگاه های پرکاربرد و نیاز هر خانواده میباشد.

آخرین مقالات