اخبار و مقالات

نکاتی جهت استفاده از مینی واش یا کهنه شور

امروزه مادران برای نگه‌داری نوزاد خود وسواس‌های خاص خود را دارند و چه از نظر بهداشت و چه از جنبه‌های دیگر بچه‌داری، سعی دارند تا بهترین را برای نوزاد خود فراهم کنند. از این روی، مینی واش یا کهنه شور جایگاه ویژه‌ای در میان مادران پیدا کرده است.

مادران نوزادان و کودکان که به وسیله کهنه بچه یا پوشک بچه نگه‌داری می‌شدند دغدغه شست‌وشوی لباس‌ها و کهنه‌ی کودک خود را داشتند. اما امروزه به لطف تکنولوژوی و ظهور ابزار تخصصی، دغدغه‌ی مادران می‌تواند در این مورد کاهش پیدا کند. مینی واش یا کهنه شور یک ماشین لباسشویی کوچک است که برای شست و شوی لباس‌های نوزاد، شست و شوی لباس زیر و کهنه بچه استفاده می‌شود. اگر قصد خرید مینی واش را دارید و یا یک مینی واش از قبل تهیه کرده‌اید، با مادرلی همراه باشید تا نکاتی در جهت استفاده از مینی واش به شما عزیزان یادآور شویم.

مینی واش و شست و شوی لباس نوزاد دلبندتان!

مینی واش یک ابزاری است که فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. بر خلاف ماشین لباسشویی که به فضای زیادی نیاز دارد و خانواده‌هایی که در آپارتمان‌های کوچک زندگی می‌کنند دغدغه‌اش را دارند. از این‌روی مینی واش را هم‌چون ماشین لباسشویی نپندارید و از این بابت خیالتان را راحت می‌کنیم!

در استفاده از ماشین لباسشویی برای شست و شوی لباس‌ها، از مواد شوینده مختلفی استفاده می‌شود که بسته به نوع لباس ممکن است متفاوت باشد. این موضوع در استفاده از مینی واش یا کهنه شور دارای حساسیت بیشتری است چرا که در استفاده از مواد شوینده برای شست و شوی لباس نوزاد به وسیله مینی واش باید دقت داشت که مواد شوینده‌ای که استفاده می‌کنید برای پوست لطیف نوزاد حساسیت‌زا نباشد. از آنجایی‌که مواد شوینده تماما از مواد شیمیایی تولید می‌شوند، لذا از شوینده‌ای در مینی واش استفاده کنید که ضدحساسیت برای پوست باشند.

در استفاده از مینی واش این نکته را در نظر بگیرید که مصرف انرژی در مینی واش در مقایسه با ماشین لباسشویی معمولی بسیار پایین‌تر می‌باشد.

اگر یک مینی واش تهیه کرده‌اید و در استفاده از مینی واش یا کهنه شور خود دچار هرگونه مشکلی شدید و یا حتی اگر دستگاه مینی واش شما دچار آسیب شد، در این صورت پیش از هر اقدام دیگر، با کارشناسان مادرلی تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

شرکت مادرلی ساعاتی خوش را برای شما عزیزان آرزومند است.

آخرین مقالات