اخبار و مقالات

مینی واش BOSCH و مینی واش AEG؟ حقایق برندها!

متأسفانه به علت نبود نظارت کافی در بازار لوازم خانگی و سیسمونی ، شاهد عرضه ی کالاهای تقلبی هستیم که با استفاده از برندهای اصیل مثل BOSCHو AEG اقدام به فریب مشتری می کنند. این روند بیشتر در لوازم خانگی کوچک مثل مینی واش که قیمت خیلی بالایی ندارند و مصرف کننده هزینه‌ی زیادی پرداخت نمی‌کند و  تحقیق و دقت کمتری دارند، بیشتر دیده می شود .

عده ای فرصت طلب از این عدم نظارت و اطلاعات کافی مصرف کننده سوء استفاده کرده و کالاهای با کیفیت بسیار پایین را تحت اسامی برندهای اصلی بازار عرضه می کنند . حال آنکه شما اگر کمی دقت کنید و در سایت های اصلی این برندهای معروف جستجو کنید متوجه می شوید که این برندهای اصلی  به هیچ عنوان کالایی تحت عنوان (مینی واش – کهنه شوی – لباس شویی کوچک – لباس شویی نوزاد ) در سبد کالایی خود ندارند.

در حالی که شما می توانید با کمی تحقیق به جای محصولات تقلبی که با برندهای معروف به فروش می رسند از شرکت هایی که اصالت دارند و برای برند خودشان با کیفیت بالایی کالا و خدمات پس ار فروش واقعی ارزش آفرینی می کنند خرید کرده تا ضمن استفاده بهینه از هزینه ای که برای خرید می کنید از کالا و خدمات پس از فروش با کیفیت بالا برخوردار شوید و طعمه ی فرصت طلبان نباشید .

 

آخرین مقالات