اخبار و مقالات

مینی واش تمام اتوماتیک

در مورد مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی چه می دانید؟

یکی از مفید ترین وسایلی که خرید آن به والدینی که صاحب نوزاد و فرزند خردسال هستند، توصیه می شود، مینی واش تمام اتوماتیک می باشد. این وسیله در انواع برند خارجی و داخلی تولید می شود. از جمله برندهای محبوب می توان به  motherlyاشاره کرد. شاید این سوال برایتان پیش بیاید، چرا با وجود ماشین لباسشویی مینی واش بخریم؟ و یا اینکه چرا تمام اتوماتیک آن را خریداری نماییم؟


علت خرید مینی واش تمام اتوماتیک

لازم به ذکر است مینی واش یا کهنه شور، در انواع مدل دستی، نیمه اتوماتیک، تکی ، دو قلو و تمام اتوماتیک تولید می شود. بسیاری از مادران و کسانی که از نوع دستی یا نیمه اتوماتیک آن خریداری کرده اند، بعد از استفاده از مینی واش تمام اتوماتیک، متوجه تفاوت فاحش این دو دستگاه با هم شده اند و اقرار کرده اند، کاش از ابتدا مدل تمام اتوماتیک وسیله را خریداری می کردند.

خرید مینی واش تمام اتوماتیک برای برداشتن زحمت اضافی شستشوی لباس کودک با دست به صورت مکرر برای مادران است. با خرید مینی واش­های دستی، تنها بخشی از این کار که مربوط به شستشو با کف است از دوش مادر برداشته می شود، برای آبکشی نیاز است که خود شخص برای این کار اقدام کند و لباس را با دست آبکشی نماید.

البته که به خاطر تفاوت قیمت مینی واش تمام اتوماتیک با سایر مدل­ها، ممکن است ترجیح دهید که از انواع مدل دیگر خریداری نمایید، اما با خرید این مدل حجم زیادی از کار­های خود را که مربوط به شستشوی لباس کودکتان است را از کاهش می دهید.

این مدل از وسیله، خود شستشو با کف، آبکشی و خشک کردن لباس را انجام داده و چون مخصوص لباس­های کم و کودک طراحی شده است کمترین آسیب را به لباس کودکان وارد می کند.

 

ضرورت شستشوی لباس با مینی واش چیست؟

 شاید پیش خود بگویید با وجود ماشین لباسشویی در منزل خرید مینی واش یا لباسشویی کودک ، امری اضافی و بیهوده است. اما قضیه به همین جا ختم نشده و با چند بار شستشوی لباس کودک با ماشین لباسشویی بزرگ متوجه تغییرات لباس کودکتان شده و مجبور به خرید لباس­های بیشتری برای کودکتان خواهید شد.

جنس لباس­های کودک بسیار لطیف بوده و به دلیل ظرافت بافت آن و حساسیت پوست کودک بهتر است با لباسشویی شسته نشود.

بعد از شستن لباس در ماشین لباسشویی ، البسه زودتر از بین رفته، نازک شده و بافت خود را از دست می دهد. و از آنجایی که امر بهداشت در شستشوی لباس کودک بسیار مهم است، نباید لباس­های نوزاد را با لباس­های بزرگسالان به صورت یکجا شست. و از طرفی حجم لباس­های کودک بسیار کمتر از حد نصاب ماشین­های بزرگ است و روشن کردن لباسشویی با حجم اندک لباس­ها باعث بروز مشکلاتی در آن می شود.

با داشتن مینی واش تمام اتوماتیک، برای شستشوی لباس کودکان می توانید در تمیز و نو نگه داشتن لباس­های کودکتان قدم موثری بردارید.

 


تفاوت مینی واش تمام اتوماتیک با مینی واش ساده

فروش مینی واش تمام اتوماتیک در انواع برند نسبت به نوع دستی آن ترجیح داده می شود. علت این امر مجهز بودن این دستگاه به صفحه دیجیتال بر روی ماشین است. با این برد الکتریکی می توان از انواع برنامه­های شستشوی مینی واش با توجه به میزان کثیفی لباس­های نوزاد بهره برد. این وسیله مجهز به پرزگیر­هایی است که مانع از وارد آمدن آسیب به دستگاه می شود. علاوه بر آن مینی واش تمام اتوماتیک، میزان ورود آب به مخزن دستگاه را کنترل کرده و با توجه به حجم لباس به صورت اتوماتیک تنظیم می کنند که چه مقدار آب برای شستشو نیاز است. 

برای خرید انواع مینی واش مادرلی می توانید،

 به مرکز خرید اینترنتی این برند با آدرس http://motherlyco.ir یا نمایندگی­های فروش این وسیله در سطح شهر اقدام نمایید.

 

آخرین مقالات