اخبار و مقالات

مزایای استفاده از کهنه شور

در مورد مزایای استفاده از کهنه شور چه می دانید؟

بهتر است خرید کهنه شور را به اقلام مهم و لازم سیسمونی فرزندتان اضافه کنید. کهنه شور وسیله ای برای شستشوی لباس کودک است که بعد از بزرگ شدن او می تواند به یکی از کاربردی ترین وسایل منزل برای شستشوی حجم کم پارچه های مختلف تبدیل شود. از مزایای استفاده از کهنه شور، شستن لباس ها در مدت زمان کوتاه با تمیزی بالا می باشد.

شاید لباس های کثیف شما به اندازه ای نباشد که بتوان آن را با ماشین لباسشویی چند کیلویی شست، با داشتن کهنه شور در منزل می توان به راحتی تعداد کم لباس با هر جنس و مدلی را مورد شستشو قرار داد.


1- صرف هزینه اندک برای خرید

با شستن لباس ها در ماشین لباس شویی، حجم آب زیادی هدر رفته و به علت تایم یا زمان زیادی که برای شستن و خشک کردن صرف می کند، برق زیادی مصرف می شود. اما مینی واش به دلیل حجم اندکی که دارد، زمان کمتری برای شستشوی لباس ها صرف کرده و در نتیجه آب و برق کمتری صرف خواهد کرد. اگر نمی خواهید یا نمی توانید، هزینه گزافی برای لباسشویی بپردازید، مینی واش نسبت به شستشو با دست بسیار مقرون به صرفه تر و آسان تر خواهد بود. و صرفه جویی در بسیاری از هزینه ها از جمله مزایای استفاده از کهنه شور می باشد.

 

2-هزینه اندک برای تعمیر

در صورت بروز هرگونه مشکل در مینی واش یا کهنه شور می توان به راحتی آن را به هر تعمیرگاهی حمل کرد و هزینه قطعات و تعمیر آن بسیار کمتراز انواع لباسشویی می باشد. علت این امر نداشتن امکانات پیچیده است. اشکالات آن به راحتی قابل تشخیص بوده و می توان آن را با تعویض قطعات تعمیر نمود.

هزینه پایین تعمیرات و استفاده راحت از این وسیله از مزایای استفاده از کهنه شور می باشد.

 

3-آبکشی و خشک کردن راحت

شاید پیش خود فکر کنید با ذخیره کردن هزینه کهنه شور، اندکی از هزینه های خود کم کنید و کارایی چندانی برای شما نداشته باشد.  بدون مصرف در منزل باقی مانده و شستن لباس ها با دست کار راحت تری نسبت به آن باشد. اما باید بدانید سخت در اشتباهید.

شما با خرید کهنه شور تک خانه هم، می توانید راحت تر از آبکشی لباس ها با دست به شستشوی رخت ها بپردازید. انواع اتوماتیک این وسیله نیز وجود دارد که بدون دخالت دست تمام مراحل را انجام داده و موجب خستگی زیاد نمی شود.

حتی در نوع تک خانه مینی واش، شما تنها باید برخی از اهرم ها را برای مراحل مختلف آبکشی و خشک کن، بچرخانید و شلنگ آب را در مرحله شستشو بالای دیگ نگه دارید.  کار چرخش لباس ها توسط موتور کهنه شور به سرعت انجام شده و از مزایای استفاده از کهنه شور این است که شما ظرف یک ربع ، با صرف آب و انرژی کمتر، کاری که باید با دست و به سختی انجام دهید را به اتمام خواهید رساند.

 

4-بهداشت کودک

همانطور که میدانید فروش کهنه شور برای شستشوی جداگانه لباس های کودک از بزرگسال انجام میگیرد که به مصارف دیگر نظیر شستشوی پارچه در حجم کم و استفاده از آن در سوئیت های دانشجویی و حمل آن در مسافرت میرسد. علت این تولید سیستم ایمنی ضعیف کودک و خستگی مادر در اثر شستشوی مکرر لباس های نوزاد است. در صورتی که لباس های نوزادتان را دیر به دیر بشویید، ممکن است به پوست لطیف و حساس او آسیب وارد شود. همچنین ورود میکروب های لباس بزرگسالان به بدن کودک موجب انواع بیماریها می شود که به سلامتی او ضربه اساسی وارد می کند.

از دیگر مزایای استفاده از کهنه شور می توان به سرعت زیاد شستشو اشاره کرد. کم یا زیاد کردن حجم لباس ها از طریق درب این وسیله از دیگر دلایل خرید آن است. چون درب آن از بالا باز می شود، به راحتی می توان میزان پودر یا حجم لباس ها را تغییر داد.

آخرین مقالات