اخبار و مقالات

قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

مینی واش با نام دیگر کهنه شور، وسیله ای کاربردی برای شستشوی لباس‌های کهنه با حجم کم می‌باشد. این وسیله کارکردی شبیه لباسشویی دارد با این تفاوت که مصرف آب و برق آن بسیار پایین بوده و زمان کار آن به حدود یک ربع می‌رسد. قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک نسبت به مدل‌های دیگر مینی واش بالاتر و نسبت به لباسشویی بسیار کمتر می‌باشد. مادرلی برندی بی نظیر و با کیفیت در تولید انواع مینی واش می‌باشد که می‌توانید در میان محصولات آن انواع مدل با امکانات مختلف و قیمت‌های متنوع بیابید.

از ویژگی‌های این برند که باعث تمایز بین محصولات آن با سایر برند‌ها می‌شود می‌توان به بدنه ضد زنگ و محکم همچنین موتور قوی با توان بالای آن اشاره کرد.

شرکتی که به محصولات تولیدی خود اطمینان داشته باشد و برای مصرف کننده ارزش قائل باشد، محصولات خود را ضمانت کرده و خدمات پس از فروش در اختیار آنان می‌گذارد.

 


ویژگی‌های مینی واش مادرلی

 مادرلی اگر چه مدل‌های متنوعی دارد اما هر کدام از آنها با هر قیمت و مدلی صاحب ویژگی‌های یکسان از لحاظ کیفی می‌باشند. قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک، از مدل تک خانه و دوقلو بیشتر است و ویژگی‌های زیر در تمامی‌مدل‌ها مشاهده می‌شود:

 

1-  بدنه کامپوزیت مینی واش که مانع از برق گرفتگی و ضربه و شکستگی می‌شود.

2-  وزن مینی واش کم بوده و به راحتی می‌توان آن را جابجا کرد اما هرگز به معنی عدم استحکام و قدرت آن نیست.

3-  موتور شستشوی آن دور بالا و توان چرخش بالایی دارد که در دو دور گردش به چپ و راست حرکت می‌کند.

4-  فروش مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک در انواع سایز و رنگ صورت می‌گیرد.

5-  انرژی بالا در شستشو و مصرف انرژی پایینی دارا میباشد.

6-  با خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک تا سال‌ها از خدمات پس از فروش و ضمانت نامه آن بهره خواهید برد.

7-  مینی واش‌های مادرلی مجهز به سیستم حباب ساز می‌باشند.

 

مینی واش مادرلی تک خانه

 این مدل از این برند، در دو نوع با خشک کن و بدون خشک کن موجود می‌باشد که میزان امکانات کهنه شور در قیمت آن تاثیر به سزایی دارد. اگر نمی‌توانید یا نمی‌خواهید در کنار لباسشویی از نوع تمام اتوماتیک مینی واش را داشته باشید، بهتر است از از مدل تک خانه خریداری نمایید که قیمت آن به مراتب از قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک پایین تر می‌باشد.

برای شستشو لباس کودک با کهنه شور تک خانه نیاز است که برای آبکشی لباس‌ها شلنگ آب را در دیگ آن وصل نمایید. موتور را روشن بگذارید تا چرخیده و در حین چرخش با شلنگ آب آبکشی شود.


مدل مینی واش دوقلو مادرلی

 این مدل مجهز به دو دیگ در کنار هم یکی برای شستشو و دیگری برای خشک کردن لباس می‌باشد. در این مدل نیز شخص باید خود با نصب شلنگ به وسیله عملیات آبکشی را با آب کر انجام دهد. این کار بسیار راحت است با روشن کردن موتور چرخش و پایین آوردن شلنگ تخلیه می‌توانید به راحتی کار آبکشی را انجام دهید. قیمت این وسیله هم نسبت به قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک کمتر است اما شرایط کار با آن از مینی واش تک خانه راحت تر است. زیرا کار شستشو و خشک کردن را به صورت همزمان انجام می‌دهد.

 

مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

کارکرد این وسیله شبیه لباسشویی بدون دخالت دست به صورت اتوماتیک است. مجهز به صفحه دیجیتال و برنامه‌های متنوع شستشو است که متناسب با کثیفی لباس‌ها می‌توان برنامه را انتخاب کرده، کار کردن با آن بسیار راحت بوده و خود به ترتیب لباس‌ها را شسته، آبکشی و خشک می‌نماید.

قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک از همه مدل‌های مینی واش در این مارک بیشتر بوده و به تبع امکانات آن هم بیشتر می‌باشد. 

 

آخرین مقالات