اخبار و مقالات

فروش مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

فروش مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک در انواع برند

در بازار فروش مینی واش انواع برند از این وسیله وجود دارد. مینی واش کاربرد‌های فراوان دارد که یکی از زمینه‌های فروش مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک، شستشوی لباس زیر در خانواده است. به دلیل تعریق و رطوبتی که از بدن خارج میشود، اگر لباس‌ها و بدن به موقع شستشو نشود، عفونت و بیماری‌های پوستی در بدن ایجاد می‌گردد.

اغلب اوقات از روی تنبلی در شستن لباس‌های کم حجم با دست، تعویض لباس‌ها به تعویق افتاده و باعث بروز مریضی و عفونت‌های ادراری و پوستی می‌شود. وجود مینی واش در منزل جز ضروریات رعایت بهداشت، در زمینه شستشوی لباس‌های کودک یا لباس‌های زیر جدا از سایر لباس‌ها میباشد.

 

علت استقبال از خرید مینی واش


در میان انواع برند کهنه شور یا مینی واش، یکی از شرکت‌هایی که به صورت تخصصی به تولید این محصول مشغول است، برند مادرلی می‌باشد. فروش مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک، در رنگ ، سایز و مدل‌های متفاوت انجام میگیرد، و دغدغه شستشوی لباس در حجم اندک و جنس‌های لطیف و خاص را برطرف نموده است.

اگر این میزان کم لباس را در ماشین لباسشویی بیاندازید موجبات عدم تعادل آن را فراهم کرده و باعث خرابی آن می‌شوید.

خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که به محض تعویض لباس خود آن را در دستگاه انداخته و ظرف مدت پانزده دقیقه آن را شسته و دوباره مورد استفاده قرار دهید.

البته که این امر در مدل‌های مختلف کهنه شور با آسانی بیشتر یا کمتر صورت می‌گیرد.

در مینی واش‌های تک خانه مادرلی، شما ملزم به انجام برخی از کارها با دست خواهید بود. برای مثال چرخاندن اهرم از شستشو به خشک کن، همچنین، آبکشی لباس‌ها با شلنگ آب از جمله این موارد است. شما برای آبکشی آن می‌توانید اهرم شستشوی لباس را فشار داده و شلنگ آب را در دیگ بگذارید و شلنگ تخلیه را روی زمین قرار داده و بدین روش لباس‌های خود را با راحتی بیشتر آبکشی نمایید.

فروش مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک، به مثابه فروش یک لباسشویی کوچکتر است که به صورت خودکار اقدام به شستشوی لباس، آبکشی و خشک کردن آن، در مدت زمان کوتاهتر با مصرف آب و برق کمتر می‌کند.


کاربرد‌های مینی واش

 خرید و فروش مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک در زمینه‌های مختلفی صورت می‌گیرد که از جمله اینها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شستن لباسهای کودک
 • شستن لباس‌های اندک با جنس خاص و لطیف
 • شستن جداگانه لباس‌های زیر از سایر لباس‌ها
 • شستن جداگانه و زود به زود ملحفه‌ها و حوله‌ها در منزل
 • شستن لباس‌ها در مسافرت‌های کوتاه و بلند
 • استفاده از آن به جای لباسشویی در مکان‌های کوچک
 • استفاده از آن در دوران دانشجویی
 • شستشوی لباس‌های زیر مردان و زنان به صورت جداگانه

 

امکانات مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

راحت ترین شستشو را در میان انواع مینی واش، با کهنه شور تمام اتوماتیک خواهید داشت ، علت آن، این است، که این وسیله تمام مراحل را به صورت خودکار انجام داده و امکانات زیر را نیز دارا می‌باشد:

 • مجهز به شیر برقی است و امکان وصل شدن به لوله کشی برای آبکشی اتوماتیک را دارد.
 • مراحل شستشو، آبکشی و خشک کردن را بدون دخالت دست انجام می‌دهد.
 • شستن لباس‌ها در حداقل ظرفیت انجام می‌گیرد.
 • وزن آن سبک بوده و قابلیت جابجایی آسان را دارد.

 

قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک از سایر مدل‌های تک خانه و دوقلو بیشتر می‌باشد، زیرا دارای برنامه‌های مختلف متناسب با میزان کثیفی لباس‌ها می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

آخرین مقالات