اخبار و مقالات

فروش مینی واش مادرلی

در جهان امروز شست و شو با انواع ابزار و لوازم خانگی، کار همه ما انسان‌ها را راحت کرده است و یکی از این لوازم، مینی واش می باشد. مینی واش یک نوع ماشین لباسشویی با ابعاد کوچکتر است، نام دیگر مینی واش‌ها کهنه شور نیز می باشد. ما در این محتوا به فروش مینی واش مادرلی می پردازیم. عمده ترین استفاده مینی واش‌ها شستشوی کهنه نوزادان و کودکان و البسه‌های کوچک مانند جوراب، دستکش، کلاه، روکش‌ها و... است. از جمله مینی واش‌های معروف و موجود در بازار، مینی واش مادرلی است. اکثر خریداران این ذهنیت را دارند که مینی واش‌ها فقط جهت شستشوی لباس‌های کوچک و همچنین لباس نوزادان حساس استفاده میشود و این شاید یکی از دلایل فروش کم مینی واش‌ها از جمله مینی واش مادرلی باشد. در ادامه مطلب، فروش مینی واش مادرلی و ویژگی‌های آن را بررسی خواهیم کرد.

یکی از معیار‌های مهم موقع فروش مینی واش مادرلی به مشتریان توجه به ظرفیت آن است. معمولا ظرفیت مینی واش مادرلی در مقایسه با ماشین لباسشویی‌های بزرگ، کمتر است و چیزی بین 2 تا 6 کیلوگرم است. هنگام فروش مینی واش مادرلی سعی کنید به مشتریان بگویید، چیزی را انتخاب کنند که مطابق با نیاز آنها باشد که پس از خرید و مصرف، در آب و برق صرفه جویی شود.

فروش مینی واش 

از دیگر نکات مورد توجه برای مشتریان هنگام فروش مینی واش مادرلی، سرعت چرخش موتور آن است .سرعت چرخش موتورها معمولا با واحد دور در دقیقه مشخص میکنند که نشان دهنده سرعت شستن لباس‌ها توسط مینی واش مادرلی می باشد.

ویژگی دیگر مینی واش مادرلی میزان مصرف برق پایین می باشد. میزان انرژی مصرفی توسط مینی واش‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند مدل، تعداد دفعات استفاده و نحوه استفاده و ... و جالب است بدانید که میزان انرژی مصرفی توسط مینی واش‌ها به صورت کیلووات در ساعت بیان می شود.

با توجه به زندگی‌های امروزی که به سمت آپارتمان نشینی پیش می رود.  همچنین نبود فضای کافی برای قرار دادن ماشین لباسشویی‌های بسیار بزرگ، بهترین راه استفاده کردن و خرید مینی واش‌ها به خصوص مینی واش مادرلی بوده و این کار به شدت توصیه میشود.

عوامل موثر بر قیمت مینی واش 

عوامل زیادی میتوانند روی قیمت مینی واش مادرلی تاثیر بگذارند. که با هم در این جا به چند مورد از آن‌ها اشاره میکنیم.

مهمترین این عوامل عبارتند از :

- نوع مخزن
- سرعت چرخش موتور
- وزن
- جنس سبد خشک کن 
- میزان مصرف آب و برق 
- ظرفیت محصول

همه عوامل و همکاران ما در این مجموعه سعی بر این داشته اند که یک محصول با بهترین قیمت و کیفیت به بازار عرضه کنند. با مقایسه قیمت مینی واش مادرلی با بقیه برند‌های موجود در بازار  متوجه خواهید شد که قیمت مناسب و رضایت مشتری اولویت کار ماست.

قبل از خرید مینی واش مادرلی لازم است که به ویژگی‌های آن از جمله: 

  • مقاومت بدنه
  • رنگ
  • گنجایش وزن 
  • برچسب مصرف انرژی 
    که تاثیر به سزایی در صرفه جویی مصرف برق دارد توجه کرد.

به طبع هزینه ای که شما برای خرید مینی واش علی الخصوص، مینی واش‌های مادرلی پرداخت می کنید با توجه به ویژگی‌های آن بسیار با صرفه و کم هزینه است. به یاد داشته باشید که برای خرید مینی واش‌های متفاوت، باید هزینه‌های بسیار گزافی را پرداخت کنید. اما ما این جا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت این مینی واش فوق العاده را در اختیارتان قرار می دهیم.

آنچه که مینی واش مادرلی را نسبت به بقیه برند‌های موجود در بازار متمایز کرده  است. داشتن تنوع رنگی بسیار بالا و طرح‌های گوناگونی، که انتخاب را برای مشتری آسان کرده است. همچنین هدف مهم مینی واش مادرلی که مزیت بسیاری می باشد، کاهش مصرف مواد شوینده، آب و برق در حین استفاده است.

آخرین مقالات