اخبار و مقالات

فروش مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی

همه آنچه باید از نمایندگی فروش مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی بدانیم

بهترین روش برای خرید دستگاه‌های لباسشویی این است که به سراغ نمایندگی ها برویم. نمایندگی فروش مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی بهترین روشی است که می‌توانیم این دستگاه را بخریم. حداقل مزیت خرید مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی از نمایندگی این است که خیالمان از بابت اصل بودن دستگاه مطمئن خواهد بود. متاسفانه این روزها جنس‌های تقلبی و کالاهای غیر اصل به وفور در بازار پیدا می‌شوند و برای همین خرید از نمایندگی فروش مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی این اطمینان را به وجود می‌آورد که در حال خرید کالای اصل هستیم که حتما ضمانت نامه شرکت تولید کننده و گارانتی پس از فروش و تعمیراتی که ممکن است لازم شوند را همراه خواهد داشت.

 

اطلاعات لازم پیش از خرید مینی واش 

قبل از اینکه برای خرید به نمایندگی فروش مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی برویم، بهتر است اطلاعاتی در مورد دستگاهی که قرار است بخریم داشته باشیم، مثلا باید بدانیم این دستگاه چقدر ضمانت دارد و آیا خدمات پیش از فروش هم دارد؟

مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی یکی از بهترین و استانداردترین مینی واش‌های موجود در بازار است. اولین نکته ای که درباره مینی واش تمام اتوماتیک تمام اتوماتیک باید در نظر گرفت این است که این دستگاه 18 ماه گارانتی تعمیر دارد و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می‌کند.

نکته مهم دیگر طرح ها و حجم‌های مختلفی است که این دستگاه دارد و باعث می‌شود برای همه افراد مناسب و راضی کننده باشد. حجم مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی تا 3.5 کیلوگرم متغیر است که باعث می‌شود برای سلیقه‌های گوناگون مطلوب باشد.

بدنه مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی از کامپوزیت مقاوم ساخته شده است که باعث می‌شود در برابر برق گرفتگی، زنگ زدگی و خوردگی و فرسودگی مقاوم باشد. همچنین موتور شستشوی بسیار قوی دارد که تماما از مس ساخته شده است و باعث می‌شود امنیت آن بیشتر شود.

مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی

از آنجا که مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی به صورت کاملا اتوماتیک کار می‌کند، شستشو، آبکشی و خشک کردن در آن به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌شود.

این دستگاه دارای صفحه کنترل دیجیتال است که صفحه آن ضد آب هم هست.

مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی نه تنها دارای یک دیگ ضد زنگ استیل است، بلکه یک پمپ تخلیه برای تخلیه اتوماتیک و یک شیر برقی هم دارد که به درد آبگیری اتوماتیک می‌خورد. درون محفظه شستشو هم پرزگیری قرار گرفته است که باعث می‌شود این دستگاه برای ضدعفونی کردن و تمیز کردن لباس‌های کودکان و نوزادان و افراد مسن و بیماران درون خانه به شدت مناسب باشد.

دقت و سرعت شستشوی مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی باعث شده است که برای شستشوی لباس‌های کوچک و ظریف مثل لباس‌های کودکان و نوزادان یا لباس‌های زیر و جوراب ها که به خاطر ظرافت و نیز حجم کم نمی‌توان آنها در ماشین لباسشویی‌های با ظرفیت بالا شست، بسیار مطلوب باشد.

قیمت مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی

مسلما با چنین امکاناتی برای افرادی که قصد دارند مینی واش بخرند، این سوال پیش می‌آید که قیمت مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی چقدر است و آیا ممکن است این دستگاه بیش از حد گران باشد. خبر خوب این است که مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی اصلا دستگاه گرانی نیست و به نسبت امکاناتی که ارائه می‌کند و خدمات پس از فروش آن بسیار قیمت منصفانه ای دارد. برای آگاهی از سایر امکانات و قیمت این دستگاه بهتر است به نمایندگی فروش مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی و یا سایت ما مراجعه کنید.

آخرین مقالات