اخبار و مقالات

خرید مینی واش و نکات لازم

بهترین مارک مینی واش

چه مینی واشی بخریم؟

لطفا راهنمایی برای خرید مینی واش.

مارک خوب مینی واش چیست؟

چه کهنه شوری برای خرید بهتره؟

بهترین جوراب شور بازار کدام است؟

کدام برند لباسشویی نوزاد از همه بهتر است؟

چه برندی از کهنه شوی خدمات پس از فروش بهتری دارد؟

مینی واش خوب چه مینی واشی است؟

کدام برند لباسشویی دانشجویی بهتر است؟

بهترین لباسشویی دم دستی چیست؟

اینها سوالاتی هستند که معمولا افرادی که قصد خرید یک مینی واش را دارند در فضای مجازی و یا از کارشناسان فروش می‌پرسند.

ابتدا باید بدانیم چه مارک ها و برند هایی در بازار وجود دارد که مینی واش،کهنه شور،لباسشویی نوزاد، جوراب شور،لباسشویی دانشجویی،لباسشویی دم دستی تولید و یا به صورت آماده وارد می کنند و به صورت حرفه ای بر بازار دلالت دارند،پیشرو هستند،خدمات پس از فروش و ضمانت معتبری را ارائه می دهند.

برند ها و مارک های کهنه شور را می توان به سه گروه تقسیم کرد:

1-  BOSCH مینی واش  AEG مینی واش    مینی واش CHICCO &National  مینی واش  TOYOTA مینی واش &   

جالب است بدانید که مینی واش هایی با مارک مینی واش بوش ، مینی واش آاگ ،  مینی واش تویوتا و مینی واش چیکو اصلا وجود خارجی ندارند!

به راحتی می توان با یک جستجوی ساده در سایت های اصلی این برندهای معروف متوجه شد که هیچ کدام از این برند ها تا به حال حتی یک دستگاه مینی واش هم تولید نکرده اند و حتی خبر ندارند که به اسمشان چنین محصولی به فروش می رسد! و به علت بی اطلاعی مشتری،عدم نظارت نهاد های نظارتی و سوءاستفاده  برخی از سودجویان این نوع کالا ها با کیفیت بسیار پایین به دروغ به برند های معروف و بزرگ نسبت داده می شوند و به فروش می روند.در این میان کسانی که متضرر می شوند در درجه اول مشتری ها هستند که هزینه یک کالای اصل را پرداخته‌اند و کالای بی کیفیت نصیبشان شده و در درجه دوم صاحبان برند هایی که از نامشان سوء استفاده شده و اعتبارشان به دلیل همان کالا های بی کیفیت و تقلبی به یغما رفته است . این نوعمینی واشها با برند های معروف تقلبی چون برای فروشندگانشان آینده ای ندارند و هر لحظه که سیستم نظارتی یا صاحب برند هوشیار شود جلوی ادامه کارشان گرفته می شود،و بدون هیچ گونه دلسوزی و با حداقل کیفیت تولید می شود و در امید آینده ای برای برنامه ریزی بلند مدت ، مشتری مداری و جلب رضایت مشتری نیستند.

مینی واش های مادرلی و جنرال تکنیک از جمله مینی واش های مرغوب و با کیفیت موجود در بازار هستند.

شما می‌توانید برای دریافت لیست مینی واش های مادرلی از صفحه محصولات مادرلی دیدن فرمایید . 

آخرین مقالات