اخبار و مقالات

خرید مینی واش مادرلی

همه چیز درباره خرید مینی واش مادرلی

این روزها مینی واش ها نقش مهمی‌در زندگی روزمره مادران و کودکان ایفا می‌کنند. مادرانی که دغدغه بهداشت کودکان و نوزادان خود را دارند. با خرید مینی واش مادرلی خیالشان از بابت همه چیز راحت می‌شود. با مینی واش مادرلی لباس‌های لطیف کودکان و نوزادان جداگانه، سریع و تمیز شستشو می‌شوند. و در نتیجه مانع پیش آمدن مشکلاتی مثل عفونت ها و یا حساسیت‌های پوستی در کودکان می‌شوند.

با خرید مینی واش مادرلی خیالتان از بابت تمیز بودن لباس‌های کودکان و نوزادان راحت خواهد بود. می‌توانید هر جا که خواستید مینی واش را قرار دهید و هیچ نگرانی بابت حمل و نقل آن ندارید چون مینی واش مادرلی هم سبک است. و هم به راحتی حمل می‌شود.

مینی واش‌های مادرلی از جنس کامپوزیت تهیه و تولید می‌شوند که باعث می‌شود ضد زنگ زدگی، ضد پوسیدگی و از همه اینها مهم تر، ضد برق گرفتگی باشند. اهمیت این مسئله در این است که گرچه باید مینی واش مادرلی را از دسترس کودکان دور نگاه داشت. ولی در هر صورت مادرها خیالشان راحت خواهد بود که با خطر برق گرفتگی روبرو نیستند.

رنگ‌های جذاب و سرزنده مینی واش ها، یکی از گزینه‌های بسیار مثبت برای خرید مینی واش مادرلی هستند.

امکانات مینی واش مادرلی

مینی واش‌های مادرلی ظرفیت ها و اندازه‌های گوناگون دارند که باعث می‌شود دست شما برای انتخاب راحت باشد و بتوانید بر اساس شرایط و امکانات خود، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. شستشو، آبکشی و خشک کردن لباس ها توسط مینی واش مادرلی در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین شکل انجام می‌شود.

مینی واش‌های مادرلی دارای تایمر دو زمانه شستشو و آبگیری هستند . همچنین پمپ تخلیه ای در آنها تعبیه شده است که در تخلیه آب مخزن آبگیری و مخزن خشک کن کاربرد دارد. در هنگام فروش مینی واش مادرلی فروشنده به شما خواهد گفت که این ماشین حداکثر در پانزده دقیقه لباس‌های مورد نظر را می‌شوید. البته در بعضی مدل ها در مدت زمانی کمتر هم برنامه شستشو را انجام می‌دهد. علاوه بر اینها از نظر مصرف آب و انرژی فوق العاده به صرفه است. همه اینها درست است و اگر از ما می‌شنوید مینی واش مادرلی بیشتر از اینهاست.

شما می‌توانید لباس‌های زیر، جوراب ها، لباس‌های سفید که تعدادشان کم است. لباس‌های سالمندان و بیماران را هم توسط مینی واش ماندرلی شستشو دهید و خیالتان از بابت تمیزی کامل آنها راحت باشد. البته اگر لباس‌های کودکان خود را به وسیله مینی واش شستشو می‌دهید. بهتر است برای لباس‌های دیگر از این وسیله استفاده نکنید. چون همانطور که گفتیم، کودکان دارای پوست‌های حساس و سیستم ایمنی ضعیف تری نسبت به بزرگ ترها هستند.

یکی از نکاتی که باید حتما مورد توجه قرار داد این است که به خاطر اینکه درب مینی واش از بالا باز می‌شود. و حین انجام شستشو قفل نمی‌شود. به راحتی می‌توان میزان آب و شوینده را کنترل کرده و در صورت نیاز بیشتر کرد. همچنین می‌توان در حین شستشو لباس‌های دیگری را هم اضافه کرد.

قیمت مینی واش مادرلی

مسلما وقتی با چنین امکاناتی روبرو می‌شوید، توجهتان به قیمت مینی واش مادرلی هم جلب خواهد شد و حتما تایید خواهید کرد که قیمت این دستگاه کوچک اما بسیار کاربردی با چنان موتور قدرتمندی بسیار منصفانه است و نباید لحظه ای در خرید آن درنگ کرد. البته این موضوع هم که مینی واش‌های مادرلی دارای 18 ماه ضمانت تعمیرات رایگان و ده سال خدمات پس از فروش هستند، می‌تواند بر تصمیم شما به صورت جدی تاثیر بگذارد.

آخرین مقالات