اخبار و مقالات

خرید مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی

همه آنچه باید درباره خرید مینی واش تمام اتوماتیک بدانیم

مینی واش‌ها که عده ای به آنها کهنه شور هم می‌گویند، ماشین‌های لباسشویی کوچکی هستند. که به درد شستشوی روزانه لباس‌های کودکان و نوزادان و یا لباس‌های زیر و جوراب‌ها می‌خورند. هر روزی که چند تکه لباس برای شستشو داشته باشیم که از حد ظرفیت لباسشویی کمتر باشد و نخواهیم لباسشویی را روشن کنیم، می‌توانیم از ماشین‌های مینی واش کمک بگیریم. در این نوشته قصد داریم هر چه می‌دانیم درباره موارد استفاده و امکانات و ویژگی‌های خاص مینی واش‌ها مخصوصا از مارک معتبر مادرلی برایتان بگوییم. تا وقتی برای خرید مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی تصمیم می‌گیرید، با همه امکانات آن آشنا شده باشید. و با خیال راحت بتونید خرید خود را انجام دهید.

 

خرید مینی واش تمام اتوماتیک به چه دردی می‌خورد؟

به جرأت می‌توانیم بگوییم که خرید مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانیم در تمام زندگی برای تهیه مینی واش داشته باشیم. این مینی واش نه تنها می‌تواند در دورانی که بچه‌ها هنوز کوچک هستند و لباس‌هایشان هر روز به شستشو نیاز دارد، به ما کمک کند. بلکه می‌تواند در سال‌های بعد هم در شستشوی لباس‌های ظریف، لباس‌های سفیدی که نمی‌خواهیم میان لباس‌های دیگر بشوییم و تعدادشان کم است، لباس‌های افراد مسن خانه که باید جدا از دیگران شسته شود و لباس‌های بیمارانی که باید ضدعفونی شوند، به ما یاری رساند.

مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی نه تنها 18 ماه ضمانت تعمیرات رایگان دارد، بلکه ده سال هم خدمات پس از فروش دارد. بنابراین می‌توانید با خیال راحت و آسودگی از آن استفاده کنید.

 

امکانات و ویژگی‌های مینی واش تمام اتوماتیک 

مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی را می‌توانید در ظرفیت‌های گوناگون تا 3.5 کیلوگرمی‌ از نمایندگی فروش مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی خریداری کنید. شستشو، آبکشی و خشک کردن لباس‌ها در این مدل کامل اتوماتیک است. لازم نیست اصلا شما کاری انجام دهید. فقط کافی است شیر برقی تمام اتوماتیک برای آبگیری اتوماتیک را باز کنید. شوینده مناسب و سپس لباس‌ها را درون دستگاه بریزید. درجه آبگیری را متناسب با میزان حجم آب تنظیم کنید. سپس دستگاه را روشن کنید.  بقیه کار را به مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی بسپارید.

موتور بسیار قوی که سیم پیچی آن تمام مس است. با محفظه شستشوی استیل که ضد زنگ است. و ورودی آب اتوماتیک و پمپ تخلیه ای که برای تخلیه اتوماتیک آب در ارتفاع تعبیه شده است. از مهم ترین ویژگی‌های دیگری هستند که مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی را نسبت به همه مینی واش‌های دیگر محبوب کرده است.

صفحه کنترل برنامه‌های مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی که مجهز به صفحه نمایشگر LED است. کاملا ضد آب است و برعکس بسیاری از مینی واش‌های دیگر موقع خشک کردن لباس‌ها شروع به لرزیدن نمی‌کند.

این دستگاه نه تنها به سوئیچ ایمنی مجهز شده است. بلکه  بدنه ای دارد که از جنس کامپوزیت مقاوم ساخته شده است و ضد برق گرفتگی، زنگ زدگی و پوسیدگی است.

از طرف دیگر موتور قوی این دستگاه مینی واش باعث شده است. توان شستشوی بالایی داشته باشد، هرچند مصرف انرژی آن بسیار پایین است.

برای اینکه بتوانید اطلاعات کافی درباره قیمت مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی داشته باشید. و از سایر امکانات و ویژگی‌های آن آگاه شوید تا بتوانید متناسب با شرایط و امکانات خود مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی را با ظرفیت مناسب خود خریداری کنید، بهتر است با نمایندگی فروش تماس بگیرید.

 

آخرین مقالات