اخبار و مقالات

خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

نکات خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

مینی واش تمام اتوماتیک مادرلی

برای تهیه مینی واش برای سیسمونی فرزندتان بهتر است به خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک بیاندیشید. یکی از کاربردی ترین وسایل برای شستشوی لباس که علاوه بر راحتتر شدن شستشوی لباس­ها در حجم کم موجبات صرفه جویی در مصرف آب و برق را فراهم می آورد، مینی واش است. مینی واش امروزه در انواع برند در بازار عرضه می شود که بایست به این نکته توجه داشته باشید بسیاری از مارک­های معروف مانند بوش و آ.ا.گ در بازار از جمله برند­های تقلبی هستند و شرکت­های اصلی تولید کننده این برند، محصولی تحت عنوان مینی واش، تولید نکرده و سودجویان تنها از نام این برند استفاده کرده و محصولات بی کیفیت خود را با قیمت­های کلان تحت لوای تبلیغات این کمپانی­های بزرگ ارائه می کنند.

از جمله معتبر ترین برند در این زمینه می توان به مادرلی و جنرال تکنیک اشاره کرد که به صورت تخصصی اقدام به تولید این محصول کرده و خدمات پس از فروش و ضمانت نامه نیز دارا می باشند.

 

هدف از خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

 از جمله مواردی که موجب تولید لباسشویی در سایز کوچک برای شستشوی حجم اندک لباس­ها شد، جدا شستن لباس­های کودک از لباس­های بزرگسالان بود. نوزادان دارای پوستی لطیف و حساس می باشند علاوه بر این سیستم ایمنی بسیار ضعیفی دارند که تا مدت­ها باید مراقب تمیزی و جلوگیری از بروز عفونت­ها در بدن او شوید. زیرا بدن نوزاد نمی تواند با عفونت­ها مقابله کرده و نیاز به داروهایی پیدا می کند که می تواند او را بسیار ضعیف کرده و موجبات مشکلات جدی در بدن او را فراهم بیاورد. در لباس بزرگسالان هم میکروب­هایی وجود دارد که نباید در اثر شستشوی با هم لباس کودک با بزرگسال به بدن او منتقل شود. در نتیجه برای چند ساله اول زندگی او توصیه می شود، با خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک یا سایر مدل­های آن لباس­های او را زود به زود تعویض کرده و مورد شستشو قرار دهید.


فروش مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک

خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک در انواع سایز و رنگ امکان پذیر است که به دلیل امکاناتی که نسبت به سایر مدل­ها دارد قیمت مینی واش تمام اتوماتیک از سایر محصولات بیشتر است. از جمله این امکانات که باعث توصیه خرید مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-  عملیات شستشوی لباس، آبکشی و خشک کردن به صورت اتوماتیک توسط خود دستگاه انجام می گیرد که این امکان بی نظیر روی قیمت آن تاثیر می گذارد اما در نهایت قیمت مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک نسبت به لباسشویی به مراتب سبک تر می باشد.

2-  ظرفیت مینی واش­ها متغیر بوده و نهایتا 3.5 کیلو می باشد که هنگام استفاده از آن باید مراقب باشید خارج از ظرفیت آن را پر نکنید.

3-  بدنه این وسیله از جنس کامپوزیت است که ضد برق گرفتگی و ضد پوسیدگی و ضد زنگ می باشد.

4-  شیر برقی دارد که همین امر موجب آبکشی اتوماتیک شده و با داشتن پمپ تخلیه اتوماتیک آب را از محفظه خارج می کند.

5-  موتور آن بسیار قوی و تمام مس می باشد و همین امر موجبات کار کردن و طول عمر آن حتی در محیط­های مرطوب را فراهم می آورد.

6-  دیگ آن تمام استیل بوده که طول عمر وکیفیت شستشو را افزایش می دهد.

7-  صفحات دیجیتال ضد آب داشته و دارای برنامه­های شستشوی متنوع، متناسب با کثیفی لباس می باشد.

8-  مینی واش مادرلی تمام اتوماتیک مجهز به پرزگیر است که که باعث تمیزی هر چه بیشتر لباس­ها می شود. 

 

 

 

 

 

آخرین مقالات